O nas

Ośrodek mieści się w Kościelisku (ok. 3 ,5 km od centrum, 40 – 50 min na piechotę) jest usytuowany w bocznej uliczce, jeżeli są Państwo zainteresowani odpoczynkiem z dala od ruchliwych ulic zapraszamy. Do centrum jest bardzo dobry dojazd komunikacją miejską (około 10 minut).
Jeśli Państwu zależy na domku blisko Krupówek to niestety nie są to Pokoje KBC-Apartamenty. Natomiast, jeśli chcą Państwo wypocząć w ciszy i spokoju serdecznie zapraszamy.

Dla turystów odwiedzających po raz pierwszy Zakopane służymy radą.

W pobliżu znajduje się wyciąg narciarski Szymoszkowa oddalony 800 m od naszego domu oraz wyciąg HARENDA około 6 km, w podobnej odległości znajduje się wyciągi narciarskie pod NOSALEM.

Do głównej bazy wypadowej w góry – Kuźnic można się dostać komunikacją miejską (ok. 10 min.), skąd można wyruszyć niemal w każdy zakątek Tatr, m. in. te najbardziej rozpoznawalne – Giewont (1894 m. n. p. m.) czy Kasprowy Wierch (1987 m. n. p. m.) oraz Tatr Wysokich, w których skład wchodzi legendarna Orla Perć, jeden z najdłuższych i najbardziej niebezpiecznych szklaków w Tatrach.
Dla osób liczących sobie bardziej ekstremalny wypoczynek proponujemy odwiedzenie Parku Linowego na Gubałówce, gdzie można również z grupą przyjaciół czy z rodziną wspinać się lub rozegrać bitwę Paintballową czy postrzelać do celu na strzelnicy.
Po dniu pełnym wrażeń można się zrelaksować w Aqua Parku w Zakopanem.

Dla wielbicieli historii i kultury nasz region ma do zaproponowania Szlak Architektury Drewnianej oraz obiekty Stylu Zakopiańskiego, Muzeum Tatrzańskie i jego filie, obrazujące Tatrzańską przygodę oraz jak żyli dawniej górale. Aby zobaczyć stare budownictwo wystarczy wybrać się na spacer ulicą Kościeliską, gdzie można zobaczyć Stary Kościółek na Pęksowym Brzysku, pierwszą karczmę na Podhalu – U Wnuka, Wille Kolibę oraz wiele innych zabytkowych domów. Idąc dalej do Krzeptówek można dojść do Sanktuarium na Krzeptówkach i zwiedzieć dom Sabały.
W Zakopanem każdy znajdzie coś dla siebie:)